• carsamba konserleri
  • Çarşamba Konserleri

ÇARŞAMBA KONSERLERİ

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Çarşamba konserleri 215 numaralı odada gerçekleştirilmektedir.

2016-2017 AKADEMİK YILI ÇARŞAMBA KONSERLERİ
21 Nisan 2017 (23 Nisan özel konseri)

Ada Çağlar, keman, 4. sınıf
Nehir Nisa Alemdar, viyolonsel, 4. sınıf
Ada Kuruşçu, keman, 4. sınıf
Begüm Girici, keman, 1. sınıf
Naz Ülgen, genel müzik eğitimi, 3. sınıf
Yağız Alp Mert, keman, 2. sınıf
Belit Çiftçi, viyolonsel, 3. sınıf
Defne Güngör, keman, 2. sınıf
Dide Naz Demirtaş, piyano, 3. sınıf
Yankı Günaydın, keman, 1. sınıf
Hasan Uğur Erdoğan, viyolonsel, 1. sınıf
Rüya Demirtaş, keman, 1. sınıf

20 Nisan 2017 (23 Nisan özel konseri)
Maya Muratoğlu, piyano, 4. sınıf
Asya Çit, viyolonsel, 3. sınıf
Ceylin Deniz Eldeş, viyola, 3. sınıf
Selma Ayşin Bekiroğlu, piyano, 3. sınıf
Nil İpek Şabi, keman, 4. sınıf
Eren Düzenli, piyano, 3. sınıf
Toprak Hatipoğlu, keman, 3. sınıf
Övün Nil Tuncer, piyano, 4. sınıf
Beliz Aydar, keman, 1. sınıf

19 Nisan 2017 (23 Nisan özel konseri)
Şenol Sonat Uğun, viyolonsel, 3. sınıf
İlkyaz Günaydın, piyano, 3. sınıf
Kıvanç Türkoğlu, kontrbas, 4. sınıf
Demirkan Yay, viyola, 1. sınıf
M. Arda Topal, piyano, 1. sınıf
Defne Kükürt, keman, 3. sınıf
Mert Ünalan, piyano, 4. sınıf
Kıvanç Arda Şabi, viyolonsel, 2. sınıf
Deniz Neva Ertürk, piyano, 4. sınıf
Taylan Süha Yeşil, keman, 3. sınıf

12 Nisan 2017
Helin Beysülen, keman, Lisans 3
Deniz Arda Başuğur, trompet, 11. sınıf
Merve Başoğlu, flüt, Lisans 1
Elif Beren Karadeniz, trombon, Lisans 1
Öykü Çenteler, keman, 8. sınıf

5 Nisan 2017
İlkim Bektaş, flüt, Lisans 1
İlayda Erenler, opera-şan, Lisans 4
Doğa Cansın Şen, viyola, 11. sınıf
Doğukan Pahsa, klasik gitar, 9. sınıf
Ülkü Gencay Atabay, opera-şan, Lisans 4
Eda Öncül, piyano, 8. sınıf

29 Mart 2017
Buğra Aydın, klasik gitar, 5. sınıf
Hilal Bıçaklar, opera-şan, Lisans 4
Deniz Arıcan, klasik gitar, 6. sınıf
Doğa Bilici, opera-şan, Lisans 3
Begüm Argon, klasik gitar, Müzik Hazırlık

22 Mart 2017
Elif Ece Cansever, keman, 11. sınıf
Yunus Erdoğan, klasik gitar, 12. sınıf
Ahmet Öznacar, fagot, Lisans 4
Mustafa Orkun Pala, keman, 11. sınıf
Deniz Şensoy, keman, 11. sınıf

15 Mart 2017
Almila Şerbetçi, keman, 5. sınıf
Deniz Aslan, fagot, Lisans 2
Tuna Bilgin, piyano, 8. sınıf
Toprak Aktürel, klasik gitar, 10. sınıf
Yüksel İlkyaz Pınar, flüt, Lisans 2

8 Mart 2017
Batuhan Balaban, klasik gitar, Lisans 2
Sevgi Varol, fagot, Lisans 2
Elif Başak Genç, viyola, 12. sınıf
Hüseyin Şevdar Özarslan, tuba, 11. sınıf

1 Mart 2017
Sıla Şentürk, piyano, 12. sınıf
Aslı Deniz Bedel, keman, 9. sınıf
Mert Şanal, klasik gitar, Lisans 2
Baran Ata Sivritepe, trompet, 9. sınıf
Özberk Miraç Sarıgül, klasik gitar, 10. sınıf

22 Şubat 2017
İlayda Deniz Oğuz, piyano, 11. sınıf
Deniz Nalçacı, piyano, 6. sınıf
Deniz Oral, piyano, 6. sınıf
Nilüfer Sude Güçlü, keman, 11. sınıf
Melis Çelik, piyano, 5. sınıf
Ada Dinçer, flüt, 8. sınıf
Selin Samsar, keman, 5. sınıf

15 Şubat 2017
Yağmur Ak, piyano, 5. sınıf
Bade Daştan, keman, 5. sınıf
İlayda Yılmaz, klarnet, 10. sınıf
Doğa Ekinci, keman, 5. sınıf
Eylül Güney Güven, viyolonsel, 11. sınıf
Gökçe Duru Tatar, keman, 6. sınıf
Nilsu Erten, viyola, 11. sınıf
Ekin Alakuştekin, viyola, 8. sınıf
Deniz Erdinç, piyano, Lisans 4

28 Aralık 2016
Delfin Demiray, piyano, 6. sınıf
Deniz Aslan, fagot, Lisans 2
Rasim Pirmamedov, piyano, Lisans Hazırlık
Maria Karolina Rahmatulla, keman, 7. sınıf
Gökdeniz Cengiz Çakır, piyano, 9. sınıf
İpek Özdengiz, keman, 6. sınıf
Eda Öncül, piyano, 8. sınıf

21 Aralık 2016
Ceylin Gökalp, klarnet, 7. sınıf
Çağla Deniz Atik, viyola, 6. sınıf
Demir Alpdündar, obua, 7. sınıf
Sevgi Varol, fagot, Lisans 2
Zeynep İdil Güngör, flüt, 7. sınıf
İdil Arıcan, keman, 8. sınıf
Ömrüm Özarslan, klarnet, 8. sınıf

14 Aralık 2016
Aslı Deniz Bedel, keman, 9. sınıf
Deniz Karaca, viyola, 6. sınıf
Öykü Çenteler, keman, 8. sınıf
Deniz Arda Başuğur, trompet, 11. sınıf
Doğa Cansın Şen, viyola, 11. sınıf
Eda Seviniş, piyano, 10. sınıf

7 Aralık 2016
Billur Ongun, trompet, Lisans 2
Sabina Alikperova, keman, Lisans 2
Yüksel İlkyaz Pınar, flüt, Lisans 2
İdil Bursa, viyolonsel, 7. sınıf
Hüma Beyza Ünal, fagot, 7. sınıf
Duru Erdoğan, piyano, 7. sınıf

30 Kasım 2016
Alp Çivici, fagot, 10. sınıf
Ekin Dila Demirtaş, viyolonsel, 5. sınıf
Çetin Özen, vurmalı sazlar, 6. sınıf
Eda Eser, klarnet, 12. sınıf
Korkmaz Can Sağlam, piyano, 12. sınıf
Ahmet Öznacar, fagot, Lisans 4

16 Kasım 2016
Sarp Sümbül, viyolonsel, 5. sınıf
Yunus Erdoğan, klasik gitar, 12. sınıf
Dicle Ayten Köprücü, viyolonsel, 7. sınıf
Aksel Başaran, piyano, Lisans 3
Elif Başak Genç, viyola, 12. sınıf
Sıla Şentürk, piyano, 12. sınıf
Mustafa Orkun Pala, keman, 11. sınıf

9 Kasım 2016
Batuhan Balaban, klasik gitar, Lisans 2
Derin Şensoy, keman, 6. sınıf
Ülkü Gencay Atabay, opera-şan, Lisans 4
Ada Deren Demir, piyano, 5. sınıf
Deniz Şensoy, keman, 11. sınıf
Elif Kara, piyano, 11. sınıf
Safure Ahundzade, keman, Lisans 4

2 Kasım 2016
Göksu Diril, flüt, 11. sınıf
Elif Ece Cansever, keman, 11. sınıf
Görkem Batuhan Çatak, trompet, 11. sınıf
Mert Şanal, klasik gitar, Lisans 2
Helin Beysülen, keman, Lisans 3

26 Ekim 2016
Ömer Kağan Aygün, opera-şan, Lisans 3
Özberk Miraç Sarıgül, klasik gitar, 10. sınıf
Merve Başoğlu, flüt, Lisans 1
Arcan İsenkul, viyola, 6. sınıf
M. Çağatay Erol, klasik gitar, Lisans 4
Huseynali Huseynaliyev, keman, Lisans 3
İlkim Bektaş, flüt, Lisans 1

19 Ekim 2016
Begüm Argon, klasik gitar, Lisans Hazırlık
Derin Topgül, viyolonsel, 7. sınıf
Elif Beren Karadeniz, trombon, Lisans 1
Dalsu Cantaş, trombon, Lisans Hazırlık
Kerem Ernur, piyano, Lisans 1
Arda Büyükgüral, viyolonsel, 7. sınıf
Almila Şerbetçi, keman, 5. sınıf
Çağla Turhan, trombon, 9. sınıf

2015-2016 AKADEMİK YILI ÇARŞAMBA KONSERLERİ
1 Haziran 2016
Çağla Turhan, trombon, 8. sınıf
Tuna Bilgin, piyano, 7. sınıf
Ömrüm Özarslan, klarnet, 7. sınıf
İdil Bursa, viyolonsel, 6. sınıf
İdil Arıcan, keman, 7. sınıf
İlayda Yılmaz, klarnet, 9. sınıf
Alpay Jan İnkilap, keman, 9. sınıf
Sude Yılmaz, viyola, 10. sınıf
Elif Kara, piyano, 10. sınıf
Maria Rahmatulla, keman, 6. sınıf

25 Mayıs 2016
Sergen Kale, trompet, 12. sınıf
Mustafa Orkun Pala, keman, 10. sınıf
Doğa Cansın Şen, viyola, 10. sınıf
Görkem Cenk Barçın, piyano, 12. sınıf
Dicle Ayten Köprücü, viyolonsel, 6. sınıf
Çılga Barok Bostancı, viyola, 12. sınıf
S. Öykü Çenteler, keman, 7. sınıf
Ecem Eren, viyola, 12. sınıf
Mutlu İşdar, flüt, 12. sınıf
Gökçe Çatakoğlu, keman, 6. sınıf

18 Mayıs 2016
Demir Alpdündar, obua, 6. sınıf
Deniz Nalçacı, piyano, 5. sınıf
Ecemnur Özgüç, obua, 6. sınıf
İlayda Deniz Oğuz, piyano, 10. sınıf
Zeynep İdil Güngör, flüt, 6. sınıf
Deniz Oral, piyano, 5. sınıf
Alp Çivici, fagot, 9. sınıf
Duru Erdoğan, piyano, 6. sınıf
Ilgın Top, keman, 10. sınıf
Ekin Kurtdarcan, piyano, Lisans Hazırlık

11 Mayıs 2016
Eda Öncül, piyano, 7. sınıf
Çetin Özen, vurmalı sazlar, 5. sınıf
Sıla Şentürk, piyano, 11. sınıf
Hüma Beyza Ünal, fagot, 6. sınıf
Aslı Emre, piyano, 7. sınıf
İpek Özdengiz, keman, 5. sınıf
Delfin Demiray, piyano, 5. sınıf
Gökdeniz Cengiz Çakır, piyano, 8. sınıf
Eylül Güney Güven, viyolonsel, 10. sınıf

4 Mayıs 2016
Deniz Karaca, viyola, 5. sınıf
Berat Efe Sivritepe, korno, 12. sınıf
Görkem Batuhan Çatak, trompet, 10. sınıf
Deniz Erdinç, piyano, Lisans 3
Ekin Alakuştekin, viyola, 7. sınıf
Batuhan Balaban, klasik gitar, Lisans 1
Çağla Deniz Atik, viyola, 5. sınıf

20 Nisan 2016 (23 Nisan özel konseri)
Kıvanç Arda Şabi, viyolonsel, 1. sınıf
Yağız Alp Mert, keman, 1. sınıf
Deniz Neva Yollu, piyano, 3. sınıf
Özgün Özaydın, keman, 4. sınıf
Nehir Nisa Alemdar, viyolonsel, 3. sınıf
Beren Gürcüoğlu, piyano, 4. sınıf
Doğa Ekinci, keman, 4. sınıf
Kıvanç Türkoğlu, genel müzik eğitimi, 3. sınıf
Bade Daştan, keman, 4. sınıf
Ada Deren Demir, piyano, 4. sınıf
Övün Nil Tuncer, piyano, 3. sınıf
Toprak Hatipoğlu, keman, 2. sınıf

19 Nisan 2016 (23 Nisan özel konseri)
Mert Ünalan, piyano, 3. sınıf
Nil İpek Şabi, keman, 3. Sınıf
Kuzey Çiftçi, piyano, 4. sınıf
Asya Çit, viyolonsel, 2. sınıf
Eren Düzenli, piyano, 2. sınıf
Ada Kuruşçu, keman, 3. sınıf
Selin Samsar, piyano, 4. sınıf
Ekin Dila Demirtaş, viyolonsel, 4. sınıf
Zeyno Karadağlı, piyano, 4. sınıf
Lidya Nil Güven, keman, 4. sınıf
Maya Muratoğlu, piyano, 3. sınıf
Ceylin Deniz Eldeş, genel müzik eğitimi, 2. sınıf
Selma Ayşin Bekiroğlu, genel müzik eğitimi, 2. sınıf
Defne Kükürt, keman 2. sınıf

18 Nisan 2016 (23 Nisan özel konseri)
Uğur Tuna Başuğur, klasik gitar, 4. sınıf
Dide Naz Demirtaş, piyano, 2. sınıf
Almila Şerbetçi, keman, 4. sınıf
Belit Çiftçi, viyolonsel, 2. sınıf
Yağmur Ak, piyano, 4. sınıf
Defne Güngör, keman, 1. sınıf
Naz Ülgen, genel müzik eğitimi, 2. sınıf
Şenol Sonat Uğun, viyolonsel, 2. sınıf
Ada Çağlar, keman, 3. sınıf
İlkyaz Günaydın, piyano, 2. sınıf
Alp Tunga Bayram, viyolonsel, 4. sınıf
Martı Nauras Ketata, keman, 4. sınıf
Emir Eren Günce, viyolonsel, 4. sınıf

13 Nisan 2016
Özberk Miraç Sarıgül, klasik gitar, 9. sınıf
Pelin Can, fagot, 12. sınıf
Nilsu Erten, viyola, 10. sınıf
İluna Su Pınar, keman, 10. sınıf
Dilara Pınar Karakök, flüt, 8. sınıf
Aslı Deniz Bedel, keman, 8. sınıf
Arcan İsenkul, viyola, 5. sınıf
Ceren Okay, piyano, 11. sınıf
Demirhan Gökbudak, keman, 12. sınıf

6 Nisan 2016
Yunus Erdoğan, klasik gitar, 11. sınıf
Derin Şensoy, keman, 5. sınıf
Deniz Yakar, trompet, 9. sınıf
Süeda Çatakoğlu, piyano, Lisans 1
Göksu Diril, flüt, 10. sınıf

23 Mart 2016
Eda Seviniş, piyano, 9. sınıf
Aliya Okeev, keman, Lisans 1
Sevgi Varol, fagot, Lisans 2
Ömer Kağan Aygün, opera-şan, Lisans 3
Deniz Çağlarcan, viyola, Lisans 4
Gökçe Duru Tatar, keman, 5. sınıf
Ülkü Gencay Atabay, opera-şan, Lisans 3

16 Mart 2016
Nilüfer Sude Güçlü, keman, 10. sınıf
Korkmaz Can Sağlam, piyano, 11. sınıf
Eda Eser, klarnet, 11. sınıf
Begüm Argon, klasik gitar, Lisans Hazırlık
Safure Ahundzade, keman, Lisans 3

9 Mart 2016
Deniz Şensoy, keman, 10. sınıf
Yüksel İlkyaz Pınar, flüt, Lisans 2
Elif Başak Genç, viyola, 11. sınıf
Deniz Arda Başuğur, trompet, 10. sınıf
Elif Ece Cansever, keman, 10. sınıf

2 Mart 2016
Ceylin Gökalp, klarnet, 6. sınıf
Mustafa Çağatay Erol, klasik gitar, Lisans 4
Billur Ongun, trompet, Lisans 2

24 Şubat 2016
DerinTopgül, viyolonsel, 6. sınıf
Arda Büyükgüral, viyolonsel, 6. sınıf
Cem Değirmen, opera-şan, Lisans 3
Merve Başoğlu, flüt, İng. Hz.
Helin Beysülen, keman, Lisans 2

23 Aralık 2015
Ecem Eren, viyola, 12. sınıf
Orkun Pala, keman, 10. sınıf
Tuna Bilgin, piyano, 7. sınıf
Maria Rahmatulla, keman, 6. sınıf
Hüma Beyza Ünal, fagot, 6. sınıf
Deniz Nalçacı, piyano, 5. sınıf
Görkem Batuhan Çatak, trompet, 10. sınıf
İluna Su Pınar, keman, 10. sınıf
İlayda Yılmaz, klarnet, 9. sınıf
Aksel Başaran, piyano, Lisans 2
Öykü Çenteler, keman, 7. sınıf

16 Aralık 2015
İlayda Deniz Oğuz, piyano, 10. sınıf
Ekin Alakuştekin, viyola, 7. sınıf
Ahmet Öznacar, fagot, Lisans 3
Ekin Kurtdarcan, piyano, L-Hz.
Sabina Alikperova, keman, Lisans 1
Doğa Şen, viyola, 10. sınıf

9 Aralık 2015
İdil Arıcan, keman, 7. sınıf
Elif Kara, piyano, 10. sınıf
Sude Yılmaz, viyola, 10. sınıf
Mert Şanal, klasik gitar, Lisans 1
Aliya Okeev, keman, Lisans 1
Deniz Oral, piyano, 5. sınıf
Özberk Miraç Sarıgül, klasik gitar, 9. sınıf
İpek Özdengiz, keman, 5. sınıf

2 Aralık 2015
Görkem Cenk Barçın, piyano, 12. sınıf
Aslı Bedel, keman, 8. sınıf
Pelin Can, fagot, 12. sınıf
Mutlu İşdar, flüt, 12. sınıf
Eda Seviniş, piyano, 9. sınıf
Safure Ahundzade, keman, Lisans 3

18 Kasım 2015
Burçak Esin, klasik gitar, 7. sınıf
Ömrüm Özarslan, klarnet, 7. sınıf
Deniz Aslan, fagot, Lisans 1
Aslı Bedel, keman, 8. sınıf
Duru Erdoğan, piyano, 6. sınıf
Yunus Erdoğan, klasik gitar, 11. sınıf
Alpay Jan İnkilap, keman, 9. sınıf
Eda Eser, klarnet, 11. sınıf
Huseynali Huseynaliyev, keman, Lisans 2

11 Kasım 2015
Deniz Erdinç, piyano, Lisans 3
Begüm Argon, klasik gitar, Lisans Hazırlık
Ceren Okay, piyano, 11. sınıf
Ecemnur Özgüç, obua, 6. sınıf
Demir Alpdündar, obua, 6. sınıf
Barbaros Hayrettin Uzbay, klasik gitar, Lisans Hazırlık
Gökçe Çatakoğlu, keman, 6. sınıf

4 Kasım 2015
Arda Büyükgüral, viyolonsel, 6. sınıf
Süeda Çatakoğlu, piyano, Lisans Hazırlık
Elif Başak Genç, viyola, 11. sınıf
Elif Ece Cansever, keman, 10. sınıf
Derin Topgül, viyolonsel, 6. sınıf

21 Ekim 2015
Eda Öncül, piyano, 7. sınıf
Batuhan Balaban, klasik gitar, Lisans 1
Delfin Demiray, piyano, 5. sınıf
Arcan İsenkul, viyola, 5. sınıf
Gökdeniz Cengiz Çakır, piyano, 8. sınıf
Doğa Bilici, opera-şan, Lisans 2
Aslı Emre, piyano, 7. sınıf

14 Ekim 2015
İlkyaz Pınar, flüt, Lisans 1
İlayda Erenler, opera-şan, Lisans 3
Eray Efe Kiremitçi, klasik gitar, 10. sınıf
Çılga Barok Bostancı, viyola, 12. sınıf
Hilal Bıçaklar, opera-şan, Lisans 3
Ilgın Top, keman, 10. sınıf

7 Ekim 2015
Sıla Şentürk, piyano, 11. sınıf
Alp Çivici, fagot, 9. sınıf
Çağla Deniz Atik, viyola, 5. sınıf
Mustafa Çağatay Erol, klasik gitar, Lisans 4
Berat Efe Sivritepe, korno, 12. sınıf
İdil Bursa, viyolonsel, 6. sınıf

13 Mayıs 2015 (19 Mayıs özel konseri)
Deniz Arda Başuğur, trompet, 9. sınıf
İlayda Deniz Oğuz, piyano, 9. sınıf
Alp Çivici, fagot, 8. sınıf
Ecem Eren, viyola, 11. sınıf
Gökçe Çatakoğlu, keman, 5. sınıf
Doğa Cansın Şen, viyola, 9. sınıf
Elif Kara, piyano, 9. sınıf
Sevgi Varol, fagot, L 1/1
Demirhan Gökbudak, keman, 11. sınıf

22 Nisan 2015 (23 Nisan özel konseri)
Deniz Nalçacı, piyano, 4. sınıf
Emir Eren Günce, viyolonsel, 3. sınıf
Mert Ünalan, piyano, 2. sınıf
İpek Özdengiz, keman, 4. sınıf
Dora Işıldar, viyolonsel, 2. sınıf
Arcan İsenkul, viyola, 4. sınıf
Lidya Nil Güven, keman, 3. sınıf
Dila Demirtaş, viyolonsel, 3. sınıf
Bengü Simay Küskü, piyano, 2. sınıf
Maya Muratoğlu, piyano, 2. sınıf

21 Nisan 2015 (23 Nisan özel konseri)
Uğur Tuna Başuğur, gitar, 3. sınıf
Gökçe Duru Tatar, keman, 4. sınıf
Çağla Deniz Atik, viyola, 4. sınıf
Özgün Özaydın, keman, 3. sınıf
Zeyno Karadağlı, piyano, 3. sınıf
Zafer Altay Kutlu, keman, 2. sınıf
Nil İpek Şabi, keman, 2. sınıf
İrem Bilen, piyano, 2. sınıf
Bade Daştan, keman, 3. sınıf
Almila Şerbetçi, keman, 3. sınıf

20 Nisan 2015 (23 Nisan özel konseri)
Beren Gürcüoğlu, piyano, 3. sınıf
Ada Çağlar, keman, 2. sınıf
Delfin Demiray, piyano, 4. sınıf
Nehir Nisa Alemdar, viyolonsel, 2. sınıf
Martı Nauras Ketata, keman, 3. sınıf
Kuzey Çiftçi, piyano, 3. sınıf
Övün Nil Tuncer, piyano, 2. sınıf
Selin Samsar, piyano, 3. sınıf

15 Nisan 2015
Daniil Margulis, kontrbas, 9. sınıf
Arkın Akçagül, piyano, 12. sınıf
Hüma Beyza Ünal, fagot, 5. sınıf
Duru Erdoğan, piyano, 5. sınıf
Tuna Bilgin, piyano, 6. sınıf

8 Nisan 2015
Aslı Deniz Bedel, keman, 7. sınıf
Barış Demirezer, teori-kompozisyon
Ahmet Öznacar, fagot, Lisans 2
İlayda Deniz Oğuz, piyano, 9. sınıf
İdil Bursa, viyolonsel, 5. sınıf
Mert Şanal, gitar, Lisans Hazırlık
Ecem Eren, viyola, 11. sınıf
Ahmet Doğaç Bezdüz, piyano, 10. sınıf

1 Nisan 2015
İlayda Yılmaz, klarnet, 8. sınıf
Vera Derici, piyano, 5. sınıf
Dilara Pınar Karakök, flüt, 7. sınıf
Billur Ongun, trompet, Lisans 1
Eray Efe Kiremitçi, gitar, 9. sınıf
Elif Gür, trombon, 11. sınıf
Dicle Ayten Köprücü, viyolonsel, 5. sınıf
Zeynep İdil Güngör, genel eğitim, 5. sınıf
Sezer Öykü Çenteler, keman, 6. sınıf
Aliya Okeev, keman, 12. sınıf

25 Mart 2015
Kerem Tunçer, keman, 12. sınıf
Deniz Erdinç, piyano, Lisans 2
Çılga Barok Bostancı, viyola, 11. sınıf
Ömrüm Özarslan, klarnet, 6. sınıf
Ayşe Köylüoğlu, vurmalı çalgılar, 5. sınıf
Eda Öncül, piyano, 6. sınıf
Dilem Aydoğdu, tuba, 11. sınıf

11 Mart 2015
Aslı Emre, piyano, 6. sınıf
Aksel Başaran, piyano, Lisans 1
Zeynep Sena Güzelipek, flüt, 9. sınıf
Alpay Jan İnkilap, keman, 8. sınıf
Batuhan Balaban, gitar, Lisans Hazırlık
Görkem Batuhan Çatak, trompet, 9. sınıf
Tamer Utku Öner, trombon, Lisans 1
Mustafa Orkun Pala, keman, 10. sınıf
Zeliha Pelin Can, fagot, 11. sınıf
Neşe Türk, korno, 12. sınıf

4 Mart 2015
Derin Topgül, viyolonsel, 5. sınıf
Safure Ahundzade, keman, Lisans 2
Selin Şenoymak, viyola, 12. sınıf
Hilal Bıçaklar, şan-opera, Lisans 2
Alp Tunga Bayram, viyolonsel, 3. sınıf
Berat Efe Sivritepe, korno, 11. sınıf
Elif Kara, piyano, 9. sınıf
Sergen Kale, trompet, 11. sınıf
Eylül Güney Güven, viyolonsel, 9. sınıf

25 Şubat 2015
Beste Dumlupınar, obua, 12. sınıf
Ceylin Gökalp, klarnet, 5. sınıf
İdil Arıcan, keman, 6. sınıf
Alp Çivici, fagot, 8. sınıf
Eda Seviniş, piyano, 8. sınıf
Sevgi Varol, fagot, Lisans 1
Arda Büyükgüral, viyolonsel, 5. sınıf

18 Şubat 2015
Burçak Esin, gitar, 6. sınıf
Nilsu Erten, viyola, 9. sınıf
Gökdeniz Cengiz Çakır, piyano, 7. sınıf
Deniz Aslan, fagot, 12. sınıf
Helin Beysülen, keman, Lisans 1
Eda Eser, klarnet, 10. sınıf
Fatmanaz Senay Uğurlu, flüt, 12. sınıf