• 2
  • 1

YÖNETİM KADROSU

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan V.
Yrd.Doç.Dr. Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Müzik Bölümü Başkanı
Yrd.Doç.Dr. Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Piyano Anasanat Dalı Koordinatörü
Gamze Kırtıl
gamzek@bilkent.edu.tr

Keman Sanat Dalı Koordinatörü
Bahar Kutay
bkutay@bilkent.edu.tr

Viyola Sanat Dalı Koordinatörü
Ece Akyol
ecerdogan@hotmail.com

Viyolonsel Sanat Dalı Koordinatörü
Yiğit Ülgen
yulgen@bilkent.edu.tr

Kontrbas Sanat Dalı Koordinatörü
Dritan Gani
dgani@bilkent.edu.tr

Klasik Gitar Anasanat Dalı Koordinatörü
Serkan Ağır
serkan.agir@gmail.com

Tahta Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Selen Akçora
selenakcora@yahoo.com 
akcoraselen@gmail.com

Bakır Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Peter Körner
peteruasli@gmail.com

Vurmalı Çalgılar Sanat Dalı Koordinatörü
Aydın Mecid
mecid@bilkent.edu.tr

Oda Müziği Anasanat Dalı Koordinatörü
Elena Gnezdilova
elenagnezdilova@yahoo.com

Şan Opera Anasanat Dalı Koordinatörü
Gölge Şekeramber
golgesekeranber@gmail.com

Teori Sanat Dalı Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr. Onur Türkmen
oturkmen@bilkent.edu.tr

Kompozisyon Sanat Dalı Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr. Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Kulak Eğitimi ve Yardımcı Piyano Koordinatörü
Maria Nowotna
nowotna@bilkent.edu.tr