• 2
  • 1

YÖNETİM KADROSU

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan V.
Prof. Dr. Orhan Aytür
aytur@bilkent.edu.tr

Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekan Yrd.
Müzik Bölümü Başkanı

Dr. Öğretim Üyesi Tolga Yayalar
tolga.yayalar@bilkent.edu.tr

Piyano Anasanat Dalı Koordinatörü
Gamze Kırtıl
gamzek@bilkent.edu.tr

Keman Sanat Dalı Koordinatörü
Elena Postnova
elenapostnova@yahoo.com

Viyola Sanat Dalı Koordinatörü
Yukiyo Hirano
yukiyokame@gmail.com

Viyolonsel Sanat Dalı Koordinatörü
Verda Çavuşoğlu
verdademirel@hotmail.com

Kontrbas Sanat Dalı Koordinatörü
Burak Noyan
bnoyan@bilkent.edu.tr

Klasik Gitar Anasanat Dalı Koordinatörü
Prof. Kağan Korad
korad@bilkent.edu.tr

Tahta Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Selen Özyıldırım
selenakcora@yahoo.com

Bakır Nefesli Sazlar Sanat Dalı Koordinatörü
Cem Güngör
cemg@bilkent.edu.tr

Vurmalı Çalgılar Sanat Dalı Koordinatörü
Aydın Mecid
mecid@bilkent.edu.tr

Oda Müziği Anasanat Dalı Koordinatörü
Ozan Evruk
ozan_evruk@hotmail.com

Teori Sanat Dalı Koordinatörü
Dr. Öğretim Üyesi Onur Türkmen
oturkmen@bilkent.edu.tr

Kompozisyon Sanat Dalı Koordinatörü
Dr. Öğretim Üyesi Onur Türkmen
oturkmen@bilkent.edu.tr

Kulak Eğitimi ve Yardımcı Piyano Koordinatörü
Maria Nowotna
nowotna@bilkent.edu.tr

Ahmed Adnan Saygun Araştırma Merkezi Direktörü
Yiğit Aydın
yaydin@bilkent.edu.tr